Dekodum Klasická mini neinvazívna roleta jantár Šírka (cm): 126, Dĺžka (cm): 150, Farba mechanismu: Hnedá

22.2 €

Dĺžka (cm) 150, Druh materiálu Ztemňujúci, Zloženie 100% polyester

Dekodum Klasická mini neinvazívna roleta jantár Šírka (cm): 126, Dĺžka (cm): 150, Farba mechanismu: Hnedá

Séria tradičných okenných roliet slúži na čiastočné zatemnenie miestnosti. Charakteristickými rysmi sú bohatosť farieb a jednoduchá a rýchla montáž, ktorú vykonávame bez použitia nástrojov. Navyše sme použili veľmi praktické riešenie v podobe vedenia strún, ktoré perfektne držia roletu vedľa rámu okna. Výhody našich mini roliet: Montáž – nie je potrebné žiadne náradie Vedenie strún – udrží rolety pri skle Funkcia MultiStop – umožňuje zastaviť roletu vo zvolenej výške Napinák – drží strunu pri ráme okna

Zloženie sady: pripravená skladaná roleta vodítka strún napinák šnúrky pokyny pre inštaláciu háčiky na montáž roliet Ako vykonať meranie? Ak chcete roletu nastaviť podľa rozmerov okna, zadajte: 1. Šírka skla so zasklievacími lištami (A) 2. Výška celého krídla (B) Mechanizmus:

Strana mechanizmu – šnúrku s mechanizmom na spúšťanie a zdvíhanie rolety, môžete namontovať na pravú alebo ľavú stranu. Odporúčame stranu opačnú k rukoväti okna. Napinák šnúrky – šnúrka visí priamo proti rámu okna. Výrazne zlepšuje komfort používania rolety. Vďaka nej roleta vyzerá elegantnejšie a je pre deti bezpečná. Vodítka strún – umožňujú držať materiál blízko skla, aj keď je okno naklonené. Vďaka vodidlám sa materiál perfektne pohybuje po ráme okna. V ponuke máme dostupný biely alebo hnedý mechanizmus: Doplnkové informácie: Môžete si objednať neinvazívne rolety pre akúkoľvek šírku!
Pokiaľ sa veľkosť okna líši od ponúkanej veľkosti (napr. je 65,5 cm) zvoľte najbližšiu ponúkanú šírku (pre 65,5 cm zvolíte 66 cm) a pri zadávaní objednávky poskytnete tieto informácie v poznámke predávajúcemu.

Dĺžka (cm) 150
Druh materiálu Ztemňujúci
Zloženie 100% polyester
Zmrštenie 2%