Dekodum Neinvazívna plisovaná roleta biela Šířka (cm): 136

29.8 €

Šířka (cm) 136, Druh materiálu Ztemňujúci, Zloženie 100% polyester

Dekodum Neinvazívna plisovaná roleta biela Šířka (cm): 136

Séria tradičných plisovaných roliet je kombináciou základnej ochrany pred slnkom a jedinečnej výzdoby okien. Vyznačujú sa širokou škálou farieb a neúplným stmavnutím miestnosti. Kvalitné komponenty a hliníkové profily zaisťujú ich vysokú funkčnosť a príjemnosť použitia. Výhody našich plisovaných rolet: ochrana pred slnkom bez potreby úplného výpadku plynulé nastavenie umožňuje zakryť akúkoľvek časť okna hliníkové profily zaisťujú trvanlivosť a komfort používania všestrannosť aplikácie Zloženie súpravy: pripravená skladaná roleta sada montážnych prvkov rukoväte plisé na nastavenie návod Ako vykonať merania? Ak chcete nastaviť roletu podľa rozmerov okna, zadajte: šírka skla vrátane zasklievacích zásuvných líšt (A) výška celého rámu okna (B) Profily: Sú vyrobené z hliníka, ktorý zaisťuje ich trvanlivosť a komfort používania. Ich farba sa vyberá podľa farby materiálu. Plynulá regulácia: Ovládací prvok zhora nadol vám umožňuje nastaviť plisé v ktoromkoľvek bode okna. Neinvazívna metóda montáže plisovaného: Plisé sa pohybuje pozdĺž rámu okna a je namontované neinvazívne na háčikoch na horných a dolných okenných rámoch. Doplňujúce informácie: Neinvazívne žalúzie si môžete objednať na ľubovoľnú šírku!
Ak sa veľkosť okna líši od ponúkanej veľkosti (napr. je to 65,5 cm), vyberte najbližšiu širšiu ponúknutú šírku a pri zadávaní objednávky poskytnete tieto informácie v poznámke predávajúcemu
Ak šírka plisovaného presahuje 90,5 cm, v strede materiálu je ďalšia šnúrka, keď je šírka prekročená pres 120 cm, potom sa umiestnia ďalšie dve šnúrky Šnúrky v bielych profiloch sú tiež biele, zatiaľ čo pre iné profilové farby je farba šnúrky rovnaká ako farba vybranej tkaniny Uistite sa, že ste si vybrali správnu výšku plisé. Príklad: ak je celková výška okna 157 cm, vyberte veľkosť 160 cm.

Šířka (cm) 136
Druh materiálu Ztemňujúci
Zloženie 100% polyester
Hmotnosť 100 ± 10g/m2