Dekodum Neinvazívna roleta Deň a Noc Soft Broskyňová Šířka (cm): 78, Dĺžka (cm): 150, Strana a farba mechanizmu: Ľavá – Biela

19.1 €

Dĺžka (cm) 150, Šířka (cm) 78, Strana a farba mechanizmu Ľavá – Biela

Dekodum Neinvazívna roleta Deň a Noc Soft Broskyňová Šířka (cm): 78, Dĺžka (cm): 150, Strana a farba mechanizmu: Ľavá – Biela

Najpopulárnejší a najobľúbenejší rad našich roliet. Sú ochranou proti slnku aj dekoratívnym prvkom. Ich charakteristickým rysom je jedinečný systém mechanizmu, ktorý je založený na dvoch vrstvách striedajúcich sa pruhov vyrobených z nepriehľadnej látky vo vybranej farbe a priehľadnej sieťovine. Rýchlosť montáže a kvalita spracovania z nich robí nepostrádateľný prvok každého bytu. Výhody našich roliet deň a noc: Jednoduchá montáž bez náradia Nastaviteľný prísun svetla Funkcia MultiStop – zastaví roletu vo zvolenej výške Vedenie strún – udržuje rolety pri skle Napinák šnúrky – drží šnúrky v blízkosti rámu okna Zloženie sady: pripravená skladaná roleta vodítka strún háčiky na montáž na okenný rám napinák šnúrky pokyny pre inštaláciu Ako vykonať meranie? Ak chcete roletu nastaviť podľa rozmerov okna, zadajte: 1. Šírka skla so zasklievacími lištami (A) 2. Výška celého krídla (B) Mechanizmus:

Strana mechanizmu – šnúrku s mechanizmom na spúšťanie a zdvíhanie rolety, môžete namontovať na pravú alebo ľavú stranu. Odporúčame stranu opačnú k rukoväti okna. Napinák šnúrky – šnúrka visí priamo proti rámu okna. Výrazne zlepšuje komfort používania rolety. Vďaka nej roleta vyzerá elegantnejšie a je pre deti bezpečná. Vodítka strún – umožňujú držať materiál blízko skla, aj keď je okno naklonené. Vďaka vodidlám sa materiál perfektne pohybuje po ráme okna. V ponuke máme dostupný biely alebo hnedý mechanizmus: Doplňkové informace: Môžete si objednať neinvazívne rolety pre akúkoľvek šírku!
Pokiaľ sa veľkosť okna líši od ponúkanej veľkosti (napr. je 65,5 cm) zvoľte najbližšiu ponúkanú šírku (pre 65,5 cm zvolíte 66 cm) a pri zadávaní objednávky poskytnete tieto informácie v poznámke predávajúcemu.

Dĺžka (cm) 150
Šířka (cm) 78
Strana a farba mechanizmu Ľavá – Biela
Druh materiálu Nastaviteľné prepúšťanie svetla