Dekodum Neinvazívna termoizolačná plisovaná roleta grey silver Šířka (cm): 30

10.7 €

Šířka (cm) 30, Zloženie 100% polyester, Hmotnosť 100 ± 10g/m2

Dekodum Neinvazívna termoizolačná plisovaná roleta grey silver Šířka (cm): 30

Rad inovatívnych plisovaných roliet, charakterizovaných funkciou SunStop, zastavujúci slnečné žiarenie. Tepelný povlak použitý pri výrobe materiálu je umiestnený na vonkajšej strane plisé, zastavuje nadmerné slnečné svetlo a znižuje teplotu miestnosti, zatiaľ čo ju úplne nezatemňuje. Vnútorná strana je prevedená vo vybranej farbe. Výhody nášho Plisé: Z vonkajšej strany je roleta vybavená špeciálnym strieborným povlakom, ktorý odráža slnečné lúče a chráni miestnosť pred ohrevom plynulá regulácia umožňuje pokryť akúkoľvek časť skla hliníkové profily poskytujú moderný vzhľad a sú veľmi odolné Vyhovuje väčšine typov okien Zloženie súpravy: pripravená skladaná roleta sada montážnych prvkov rukoväte plisé na nastavenie návod Ako vykonať merania? Ak chcete nastaviť roletu podľa rozmerov okna, zadajte: šírka skla vrátane zasklievacích zásuvných líšt (A) výška celého rámu okna (B) Profily: Sú vyrobené z hliníka, ktorý zaisťuje ich trvanlivosť a komfort používania. Ich farba sa vyberá podľa farby materiálu. Plynulá regulace: Ovládací prvok zhora nadol vám umožňuje nastaviť plisé v ktoromkoľvek bode okna. Neinvazívna metóda montáže plisovaného: Plisé sa pohybuje pozdĺž rámu okna a je namontované neinvazívne na háčikoch na horných a dolných okenných rámoch. Doplňujúce informácie: Neinvazívne žalúzie si môžete objednať na ľubovoľnú šírku!
Ak sa veľkosť okna líši od ponúkanej veľkosti (napr. je to 65,5 cm), vyberte najbližšiu širšiu ponúknutú šírku a pri zadávaní objednávky poskytnete tieto informácie v poznámke predávajúcemu
Ak šírka plisovaného presahuje 90,5 cm, v strede materiálu je ďalšia šnúrka, keď je šírka prekročená pres 120 cm, potom sa umiestnia ďalšie dve šnúrky Šnúrky v bielych profiloch sú tiež biele, zatiaľ čo pre iné profilové farby je farba šnúrky rovnaká ako farba vybranej tkaniny Uistite sa, že ste si vybrali správnu výšku plisé. Príklad: ak je celková výška okna 157 cm, vyberte veľkosť 160 cm.

Šířka (cm) 30
Zloženie 100% polyester
Hmotnosť 100 ± 10g/m2
Stupeň zatemnenia 40-60%