Dekodum Neinvazívna termoizolačná roleta Tan Silver Šírka (cm): 66, Dĺžka (cm): 220, Farba mechanismu: Hnedá

18.4 €

Dĺžka (cm) 220, Druh materiálu Zatemňujúce 100%, Zloženie 100% polyester

Dekodum Neinvazívna termoizolačná roleta Tan Silver Šírka (cm): 66, Dĺžka (cm): 220, Farba mechanismu: Hnedá

Ďalší rad roliet pre úplné zatemnenie miestnosti. Ďalším rozlišovacím znakom je tepelná vrstva používaná na zníženie teploty. Vďaka použitiu tepelného povlaku je práca efektívnejšia a odpočinok pohodlnejší. Vedenia strún zaisťujú stabilnú polohu rolety vedľa okenného rámu. Výhody našich termoizolačních rolet: Montáž – nie je potrebné žiadne náradie Vedenie strún – udrží rolety pri skle Funkcia MultiStop – umožňuje zastaviť roletu vo zvolenej výške Napinák – drží strunu pri ráme okna Prečo zvoliť termoizolačné rolety? Termoizolačné rolety sú produktom špecializujúcim sa na efektívne zadržiavanie slnečného žiarenia. Na tento účel bol navrhnutý jedinečný materiál, ktorý sa skladá z troch vrstiev: 1. Termoizolačná vrstva – jedná sa o strieborný vonkajší povlak, účinne odráža slnečné lúče a zároveň znižuje teplotu miestnosti 2. Zatemňovacia vrstva – je to spodná stredná vrstva, poskytuje efekt "zatemnenia", ktorý zabraňuje vstupu svetla do budovy 3. Vnútorná vrstva – dekoratívna vrstva rolety, správne vybrané farby v mnohých variantoch Složení sady: pripravená skladaná roleta vodítka strun napinák šnúrky pokyny pre inštaláciu háčiky na montáž roliet Ako vykonať meranie? Ak chcete roletu nastaviť podľa rozmerov okna, zadajte: 1. Šírka skla so zasklievacími lištami (A) 2. Výška celého krídla (B) Mechanizmus:

Strana mechanizmu – šnúrku s mechanizmom na spúšťanie a zdvíhanie rolety, môžete namontovať na pravú alebo ľavú stranu. Odporúčame stranu opačnú k rukoväti okna. Napinák šnúrky – šnúrka visí priamo proti rámu okna. Výrazne zlepšuje komfort používania rolety. Vďaka nej roleta vyzerá elegantnejšie a je pre deti bezpečná. Vodítka strún – umožňujú držať materiál blízko skla, aj keď je okno naklonené. Vďaka vodidlám sa materiál perfektne pohybuje po ráme okna. V ponuke máme dostupný biely alebo hnedý mechanizmus: Doplnkové informácie: Môžete si objednať neinvazívne rolety pre akúkoľvek šírku!
Pokiaľ sa veľkosť okna líši od ponúkanej veľkosti (napr. je 65,5 cm) zvoľte najbližšiu ponúkanú šírku (pre 65,5 cm zvolíte 66 cm) a pri zadávaní objednávky poskytnete tieto informácie v poznámke predávajúcemu.

Dĺžka (cm) 220
Druh materiálu Zatemňujúce 100%
Zloženie 100% polyester
Zmrštenie 2%