Dekodum Neinvazívna zatemňovacia roleta Peach Šírka (cm): 73, Dĺžka (cm): 220, Farba mechanismu: Hnedá

19.1 €

Dĺžka (cm) 220, Druh materiálu Zatemňujúce 100%, Zloženie 100% polyester

Dekodum Neinvazívna zatemňovacia roleta Peach Šírka (cm): 73, Dĺžka (cm): 220, Farba mechanismu: Hnedá

Séria roliet pre úplné zatemnenie miestnosti. Špeciálna pogumovaná vonkajšia vrstva rolety, úplne chráni miestnosť pred slnečným žiarením, bez ohľadu na farbu. Vedenie strún zaisťuje stabilitu rolety, rýchlu montáž a prípadnú demontáž, jej dlhodobé používanie. Ideálne pre prácu a odpočinok. Výhody našich zatemňovacích roliet: Zatemnenie 100% – umožňuje úplné stmavenie miestnosti Montáž – nie je potrebné žiadne náradie Vedenie strún – udrží rolety pri skle Funkcia MultiStop – umožňuje zastaviť roletu vo zvolenej výške Napinák – drží strunu pri ráme okna Zloženie sady: pripravená skladaná roleta vodítka strún napinák šnúrky pokyny pre inštaláciu háčiky na montáž roliet Ako vykonať meranie? Ak chcete roletu nastaviť podľa rozmerov okna, zadajte: 1. Šírka skla so zasklievacími lištami (A) 2. Výška celého krídla (B) Mechanizmus:

Strana mechanizmu – šnúrku s mechanizmom na spúšťanie a zdvíhanie rolety, môžete namontovať na pravú alebo ľavú stranu. Odporúčame stranu opačnú k rukoväti okna. Napinák šnúrky – šnúrka visí priamo proti rámu okna. Výrazne zlepšuje komfort používania rolety. Vďaka nej roleta vyzerá elegantnejšie a je pre deti bezpečná. Vodítka strún – umožňujú držať materiál blízko skla, aj keď je okno naklonené. Vďaka vodidlám sa materiál perfektne pohybuje po ráme okna. V ponuke máme dostupný biely alebo hnedý mechanizmus: Doplnkové informácie: Môžete si objednať neinvazívne rolety pre akúkoľvek šírku!
Pokiaľ sa veľkosť okna líši od ponúkanej veľkosti (napr. je 65,5 cm) zvoľte najbližšiu ponúkanú šírku (pre 65,5 cm zvolíte 66 cm) a pri zadávaní objednávky poskytnete tieto informácie v poznámke predávajúcemu.

Dĺžka (cm) 220
Druh materiálu Zatemňujúce 100%
Zloženie 100% polyester
Zmrštenie 2%