Dekorstudio Luxusné nástenné drevené hodiny LAMELE-b 100cm

149.9 €

Určenie Obývačka, Určenie Kuchyňa a jedáleň, Určenie Spálňa

Dekorstudio Luxusné nástenné drevené hodiny LAMELE-b 100cm

Dekoratívne panely vo forme zvislých drevených lamiel sú čoraz populárnejšie. Harmónia pozdĺžnych lamiel vnáša do obývačky efekt symetrie. Farba dreva zasa zútulňuje interiér. Celok obklopený moderným nábytkom a decentnými odtieňmi sivej vytvára módnu kompozíciu interiéru.
V takejto spoločnosti budú nástenné hodiny Lamele dokonalé. Projekt od začiatku predpokladal použitie laminovaného dubu. Vďaka tomu sme dosiahli efekt luxusnej dekorácie. Produkt získava svoju jedinečnosť vďaka symetrickému prechodu od symetrie lamiel k zaobleniu číslic a hodinových značiek. V dôsledku toho sme dosiahli prekvapivý a nezvyčajný dekoratívny vzor.
Každý drevený prvok hodín sme natreli kvalitným olejom na drevo. V dôsledku toho sa farba dreva stala tmavšou a hlbšou a životnosť výrobku sa výrazne predĺžila.
Drevené lamelové hodiny sú veľké, keďže ich rozmery sú až 100 x 100 cm. Skvele sa bude hodiť do priestrannej obývačky alebo útulnej spálne. Všade tam, kde je miesto pre módne interiéry.
Spôsob montáže:
Hodiny Lamele sú zavesené priamo na stene (okrem centrálneho prvku s mechanizmom). Je to ťažké a dokáže to zvládnuť každý?
Jedným z najdôležitejších aspektov dizajnu hodín pre nás je, aká jednoduchá je inštalácia. Preto sme špeciálne pre tento produkt vytvorili šablónu, ktorá vám montáž zjednoduší. Ku každému produktu prikladáme obrázkový návod. V príručke je aj odkaz na video vo forme čiarového kódu. Stačí zapnúť fotoaparát na smartfóne, nasmerovať ho do ľavého horného rohu návodu a odkaz sa nahrá sám.
Špecifikácia:
Materiál: prírodný dub
Rozmery hodín: 100 x 100 cm, veľkosť stredného prvku 18 cm, výška písmen cca 15 cm.
Farba: dub, biele ručičky
Mechanizmus: plynulý – VEĽMI TICHÝ – bez tikajúceho efektu
Balenie obsahuje: Krásne hodiny + AA batéria

Určenie Obývačka
Určenie Kuchyňa a jedáleň
Určenie Spálňa
Dostupnost Skladem