Dekorstudio Nástenné kovové hodiny UNIQUE čierna+dub

75.9 €

Farba Čierna, Materiál Drevo, Farba Prírodný dub

Dekorstudio Nástenné kovové hodiny UNIQUE čierna+dub

Pozývame vás objaviť našu jedinečnú kolekciu „Unikátnych“ nástenných hodín, ktorá obsahuje exkluzívne drevené hodiny. Kovový ciferník týchto hodín je elegantne natretý čiernou farbou a pokrytý autentickou prírodnou dubovou dyhou. Tento jedinečný dizajn dodáva hodinám jedinečný charakter, ktorý spája modernosť s prirodzenou krásou.
Čierne ručičky krásne kontrastujú s jasným ciferníkom, čo dodávajú hodinám eleganciu a čitateľnosť. Minimalistický dizajn týchto hodín sa perfektne hodí do moderných interiérov a prináša jemný štýlový prvok.
Naše drevené hodiny „Unique“ sú vybavené tichým a spoľahlivým mechanizmom, zaisťujúcim diskrétne meranie času, bez rušenia pokoja vo vašej domácnosti. Kovový ciferník s práškovou povrchovou úpravou zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči poškodeniu.
Pozývame vás objaviť našu kolekciu „Unique“, kde z každého hodiny vyžaruje luxus a originalita a drevené hodiny vás potešia svojou jedinečnou kombináciou funkčnosti a prírodného šarmu.
Materiál: kov a prírodný dub
Priemer hodín: 50 cm
Farba: prírodný dub a biela
Mechanizmus: plynulý, VEĽMI TICHÝ. Žiadny tikajúci efekt
Balenie obsahuje: Krásne hodiny + AA batéria
Najdôležitejšie produkty:

Hodiny sú celé vyrobené v EÚ. Každé hodiny montuje kvalifikovaný pracovník, ktorý je osobne zodpovedný za kvalitu výrobku.
Na výrobu používame komponenty najvyššej kvality. Kov sme ochránili práškovým lakovaním, vďaka čomu bude výrobok slúžiť dlhé roky.
Tichý mechanizmus nespôsobuje žiadne tikanie. Je to veľmi presné.
Veľký priemer hodín 50 cm zaisťuje viditeľnosť na veľké vzdialenosti.

Farba Čierna
Materiál Drevo
Farba Prírodný dub
Určenie Obývačka