Obojstranná prikrývka na manželskú posteľ hnedej farby

12.99 €

Rozmer Šírka: 75 cm | Dĺžka: 160 cm, Farba Hnedá, Motív Bez motívu

Obojstranná prikrývka na manželskú posteľ hnedej farby

Prinášame Vám moderný prehoz na posteľ, ktorý oproti bežným prehozom má tú výhodu, že je obojstranný, takže máte hneď dva prehozy v jednom. Ak uvažujete o dekoratívnej prikrývke do Vašej spálne, tak už viacej nemusíte hľadať. Odteraz bude Vaša posteľ vždy elegantne ustlaná, takže už nebudete mať žiadne stresy z nečakanej návštevy. Čarovná prikrývka na posteľ je hneď na svojom mieste. Tieto prehozy sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou materiálu a precíznym vyhotovením. Materiály, ktoré sa používajú pri výrobe sú odborne vyberané a hlavne dlhodobo testované v praxi. Nemusíte sa báť, že sa Vám prehoz po krátkej dobe používania zničí alebo opotrebuje. Táto elegantná prikrývka na posteľ je veľmi príjemná na dotyk, takže nie je vylúčené, že sa vám podarí zaspať bez toho, aby ste ju museli dávať dolu z postele.
Okrem vankúšov vám ponúkame aj hotové elegantné závesy, teplé a hrubé deky a posteľné obliečky, takže si môžete jednoducho vynoviť Váš domov. Nebudete potrebovať ani bytového dizajnéra. Sami si jednoducho zladíte Váš domov do farieb podľa seba.Ponúkame Vám prehozy na jednolôžko aj na manželskú posteľ.
Každý prehoz je zabalený v plastovom obale, takže ho môžete jednoducho skladovať alebo prenášať. Týmto sa okrem estetického prehozu stáva táto prikrývka aj praktickou. Alebo ak uvažujete o vhodnom darčeku… máte ho pred sebou.

Rozmery prehozu:
– 160 x 210 cm – 1x obliečka na vankúš 50 x 60 cm (označená č.1)
– 200 x 220 cm – 2x obliečky na vankúše 50 x 60 cm (označené č.1)
– 220 x 240 cm – 2x obliečky na vankúše 50 x 60 cm (označené č.1)

Materiál: 100% polyester
Balenie prehozu: v plastovej taške na zips

Prehoz na posteľ je vhodný aj ako darček, pretože je dodávaný v plastovom obale.

Rozmer Šírka: 75 cm | Dĺžka: 160 cm
Farba Hnedá
Motív Bez motívu
Dostupnost Skladem