Songmics Bambusový botník Taira, biela

57.9 €

Materiál bambus, Výška 33 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Bambusový botník Taira, biela

Bambusový botník Taira, biela

O tomto produkte:

Všetko pod kontrolou: Ak musíte každé ráno po celé hodiny hľadať vhodný pár topánok, potom je tento botník s 2 úrovňami, robený ako pre Vás. Čižmy, baleríny a tenisky budú vždy po ruke a riadne vedľa seba.
Prirodzená sila: tento organizér na topánky je kompletne vyrobený z bambusu. Odkladacia plocha je vyrobená z obnoviteľného prírodného materiálu, prináša svieži vietor do vášho domova a je navyše robustná (nosnosť na 1 úroveň: 10 kg)
Mnoho možností použitia: Tento nábytok poslúži nielen ako botník. Vďaka kompaktným rozmerom 70 × 26 × 33 cm sa tiež výborne hodí ako regál na rastliny v obývacej izbe, ako regál do kúpeľne alebo ako mini odkladacia polička na knihy vo vašej spálni.
Pripravené na použitie v priebehu niekoľkých minút: montáž multifunkčného regálu nebola nikdy taká jednoduchá. Jednoducho spojte obe police s postranným rámom a už môžete svoje topánky v pokoji usporiadať. Čo dostanete: botník z bambusu, ktorý má 2 priehradky. Doprajte si teda tento regál a uložte prehľadne svoje topánky. Vlastnosti a parametre: Materiál – bambus Farba – biela Rozmer – 70 x 26 x 33 cm
Šírka – 70 cm
Hĺbka – 26 cm
Výška – 33 cm

Materiál bambus
Výška 33 cm
Počet ks v balení 1
Farba Biela