Songmics Botník kovový Abbas, Čierna

20.9 €

Materiál Železo,Plast, Výška 106 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Botník kovový Abbas, Čierna

Botník kovový Abbas, Čierna

Botník so 6 poschodiami, otvorený botník – vysoký, úzky stojan na topánky, uloženie topánok, z kovu, šetrí miesto, do šatne, chodby, 45 × 30 × 106 cm, čierna.

Priestranný a napriek tomu šetrí miesto. Vďaka úzkemu tvaru zaberá otvorený botník len málo plochy a napriek tomu ponúka dostatok úložného priestoru pre 12 párov topánok.

Robustný, zaťažiteľný, stabilný. Každá odkladacia plocha je podopretá 4 kovovými rúrkami a unesie až 5 kg. Vďaka zosilneným kovovým rúrkam a prémiovým plastovým spojkám je regál robustný a má dlhú životnosť. Ochrana proti preklopeniu mu navyše prepožičiava vysokú stabilitu.
Flexibilné zostavenie. Tento botník so 6 úrovňami je možné zostaviť v rôznych tvaroch. Môžete ho tiež rozdeliť na 2 malé a používať samostatne v rôznych miestnostiach – úplne podľa vašich potrieb.
Jednoduchá montáž. Jednoduchá konštrukcia, praktický zásuvný dizajn, priložený obrázkový návod (slovenský jazyk nie je možné zaručiť), jasne označené diely – tento regál je možné jednoducho postaviť aj bez náradia.
Poznámka: Deti sa nesmú s výrobkom hrať ani na neho liezť.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – Železo,Plast
Farba – Čierna
Rozmer – 45 x 30 x 106 cm
Šírka – 45 cm
Hĺbka – 30 cm
Výška – 106 cm
Počet ks v balení – 1

Materiál Železo,Plast
Výška 106 cm
Počet ks v balení 1
Farba Čierna