Songmics Botník kovový Abbe, Čierna

34.9 €

Materiál Kov,Plast, Výška 55 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Botník kovový Abbe, Čierna

Botník kovový Abbe, Čierna

Botník s 3 policami, botník kovový, polica stojaca, jednoduchá montáž, nenáročný na miesto, na 12 až 15 párov topánok, stohovateľné, do predsiene, obývacej izby , čierna.

Nie sú potrebné žiadne nástroje!

Zostavte si botník v priebehu niekoľkých minút! Bez náradia av niekoľkých krokoch zostavíte označené diely podľa jasného návodu!

Vynikajúca odolnosť: Rozlúčte sa s vratkými stojanmi na topánky. Vyrobené z pevných kovových trubiek (Ø 13 mm, hrúbka: 0,28 mm) a vysoko kvalitných PP plastových spojok, každá polica tohto botníku pojme až 5 kg.

Jednoduché čistenie: Upratať rozhádzané topánky je hračka s kovovým stojanom na topánky, ako je tento! Vďaka hladkému povrchu jednoducho zotrite nečistoty a škvrny vlhkou handričkou.

Hodí sa na rôzne miesta: Vďaka jednoduchým líniám a priestorovo úspornému prenosnému dizajnu sa táto stojanová polica hodí do každej miestnosti. Odkladacia polička v spálni, v predsieni alebo dokonca v obývacej izbe – nájdite ešte viac možností!

Čo získate: Robustný kovový 3-policový botník, ktorý pojme 12-15 párov topánok s jednoduchou montážou. Je to očarujúci doplnok do vašej izby, aby vaše topánky boli ľahko dostupné a upratané. Vlastnosti a parametre: Materiál – Kov, Plast Farba – Čierna
>Rozmer – 92 x 30,5 x 55 cm
Šírka – 92 cm
Hĺbka – 30,5 cm
Výška – 55 cm
Počet ks v balení – 1

Materiál Kov,Plast
Výška 55 cm
Počet ks v balení 1
Farba Čierna