Songmics Botník kovový Abbo, sivá

37.9 €

Materiál Kov,Plast, Výška 174 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Botník kovový Abbo, sivá

Botník kovový Abbo, Sivá

Kovový botník, stojan na topánky, veľký regál na topánky, stojacie police, úspora miesta, multifunkčná, Sivá.

Nové topánky sú vítané !

Musíte sa kvôli nedostatku miesta vzdať mnohých svojich topánok? Je to škoda. Tento 10 poschodový stojan na topánky vám poskytuje množstvo úložného priestoru pre všetky vaše nové topánky!

Vaša polica, vaše rozhodnutie: Optimálne využite vertikálny priestor. Môžete tiež odstrániť policu, aby ste vytvorili dostatok priestoru pre vysoké topánky.

Čím jednoduchšie, tým lepšie! Kovové rúrky stačí vložiť do plastových konektorov, nie je potrebné žiadne náradie! Šľapky, tenisky, vysoké podpätky, sandále alebo balerínky si potom môžete uložiť do svojho nového botníku.

Potlesk pre tohto všestranného pomocníka: Vďaka svojmu kompaktnému tvaru sa táto voľne stojaca polička zmestí kamkoľvek – do chodby, kde môžete prezentovať svoju zbierku topánok, do obývacej izby na dekoratívne predmety, do spálne na pyžamá a krabice alebo na balkón pre vaše sukulenty.

Vneste do svojho života poriadok: S týmto kompaktným stojanom na topánky optimálne využijete vertikálny priestor a môžete usporiadane uložiť všetky svoje milované tenisky – vďaka zosilneným kovovým rúrkam je tiež veľmi odolný (až 5 kg na polici).

Vlastnosti a parametre:
Materiál – Kov,Plasť
Farba – Sivá
Rozmer – 45 x 30 x 174 cm
Šírka – 45 cm
Hĺbka – 30 cm
Výška – 174 cm
Počet ks v balení – 1

Materiál Kov,Plast
Výška 174 cm
Počet ks v balení 1
Farba Sivá