Songmics Kôš na bielizeň Avarr, prírodný

31.9 €

Materiál MDF, bambus, Železo, bavlna, Výška 61 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Kôš na bielizeň Avarr, prírodný

Kôš na bielizeň Avarr, prírodný

O tomto produkte:

Kapacita 100 l a ľahké triedenie oblečenia – prateľný sáčok rozdelí bielizeň na svetlé a tmavé, možno ho ľahko vybrať z koša a preniesť do práčky, čo vám ušetrí veľa času.

Starostlivé opracovanie – Veko je spojené s plášťom kovovým krúžkom, aby sa zabránilo vypadnutiu alebo potopeniu veka – široké veko je možné zaťažiť až 10 kg – bavlnená rukoväť na oboch stranách kabátu je vhodná na prenášanie – okraj je potiahnutý PP vláknom, spodný panel netkanou textíliou, šik a odolný.

Jednoduchá montáž a ľahké skladanie – Starostlivo zabalené, súčasti sú dobre popísané – Keď sa kôš na bielizeň nepoužíva, možno ho tiež ľahko zložiť a uložiť, aby sa ušetrilo miesto.

Kvalitné materiály a vysoká stabilita – obloženie z prírodných lamiel Moso je veľmi ľahké a má vysokú pevnosť v tlaku a ohybe, nepraská, rozmerovo stály a nekrúti sa – tvar udržujú 2 kovové rámy a stabilita je zdvojnásobená vložením základovej dosky.

Všestranný – Kôš na bielizeň vie oveľa viac než len ukladať bielizeň, svoje miesto si v nej nájdu aj deky, hračky, uteráky alebo topánky atď. Je vhodný aj do spálne, umyvárne a technickej miestnosti.
<
Vlastnosti a parametre:
Materiál – MDF, bambus, Železo, bavlna
Farba – prírodná
Rozmer – 52 x 32 x 61 cm
Šírka – 52 cm <
Hĺbka – 32 cm
Výška – 61 cm

Materiál MDF, bambus, Železo, bavlna
Výška 61 cm
Počet ks v balení 1
Farba Prírodná