Songmics Kôš na bielizeň Azul, prírodný

24.9 €

Materiál MDF, bambus, Železo, bavlna, Výška 60 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Kôš na bielizeň Azul, prírodný

Kôš na bielizeň Azul, prírodný

O tomto produkte:

Kôš na bielizeň s vekom. Veko koša je možné otvoriť a zavrieť jednou rukou, čo vám uľahčí manipuláciu. Veko zabraňuje úniku pachov zo špinavej bielizne a chráni pred prachom.

Priestranný a napriek tomu priestorovo úsporný. Zberný kôš na bielizeň s rozmermi 40 x 30 x 60 cm zaberie vďaka svojmu úzkemu tvaru málo miesta, perfektne sa zmestí do rohu a ešte vám ponúkne veľa úložného priestoru (72 litrov) pre uloženie uterákov, posteľnej bielizne, dekoračných vankúšov atď.

Stabilné a skladacie. Bambusové prúžky o šírke 17 mm robia bielizňový kôš extra robustný, stabilný a odolný (nosnosť až 20 kg). Keď box na bielizeň práve nepoužívate, môžete ho zložiť a uložiť, aby ste ušetrili miesto.

Vynímateľná práčovná taška, ktorú možno prať v práčke. Vnútorná taška z bavlnenej tkaniny s hmotnosťou 160 g/m2 je vyberateľná, takže ju môžete ľahko dať do práčky. Vnútorné vrecko je možné prať v práčke.

Jednoduchá montáž, jednoduchá preprava. Vďaka jednoduchej konštrukcii a jasnému návodu, ktorý je súčasťou balenia, je možné kôš na bielizeň postaviť behom chvíľky. S bavlnenými úchytmi na strane je možné kôš na bielizeň ľahko prenášať.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – MDF, bambus, Železo, bavlna
Farba – prírodná
Rozmer – 40 x 30 x 60 cm
Šírka – 40 cm
Hĺbka – 30 cm
Výška – 60 cm

Materiál MDF, bambus, Železo, bavlna
Výška 60 cm
Počet ks v balení 1
Farba Prírodná