Songmics Kôš na bielizeň Azzaro, Prírodná

116.9 €

Materiál Polypropylen,Železo, Výška 66 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Kôš na bielizeň Azzaro, Prírodná

Kôš na bielizeň Azzaro, Prírodné

Kôš na bielizeň s vekom, 140l, ručne pletený, s 3 priehradkami, skladací, s kolieskami, rukoväte, z polyratanu, bavlnený vak na bielizeň možno prať v práčke, prírodná farba.

Kôš na bielizeň s vekom, ktoré možno otvárať a zatvárať jednou rukou, pre ľahké uloženie bielizne. Veko zabraňuje úniku pachov zo špinavej bielizne a chráni pred prachom.

Priedušný PP ratanový dizajn, stabilná konštrukcia. Vodeodolný PP plastový ratan, priedušný dizajn – v tomto oddelenom koši zostane vaša bielizeň suchá. Kovový rám je robustný, stabilný, má dlhú životnosť a unesie až 30 kg.
S vnútorným vakom a bočným vreckom. Vnútorný vak z bavlnenej tkaniny 160 g/m² je vyberateľný a je možné ho prať v práčke. Bočné vrecko je vhodné pre vašu spodnú bielizeň.
Kôš na bielizeň disponuje 4 kolieskami (z toho 2 s brzdou) a dá sa jednoducho zasunúť alebo upevniť na jedno miesto. Vďaka koženkovému pásiku je možné kôš ľahšie premiestniť. Poznámka: Nevkladajte dovnútra žiadne ostré predmety, mohlo by dôjsť k poškodeniu alebo zraneniu. Maximálna nosnosť je 30 kg. Nepreťažujte kôš na bielizeň. Vzhľadom na to, že tento výrobok je ručne tkaný, môžu sa občas vyskytnúť rozdiely v spojoch a tkaných prúžkoch; nemá to vplyv na jeho použitie.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – Polypropylén,Železo
Farba – Prírodné
Rozmer – 66 x 33 x 66 cm
Šírka – 66 cm <
Hĺbka – 33 cm
Výška – 66 cm
Počet ks v balení – 1

Materiál Polypropylen,Železo
Výška 66 cm
Počet ks v balení 1
Farba Prírodná