Songmics Kovový botník Tamara, čierna

33.9 €

Materiál ocel, Výška 62,5 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Kovový botník Tamara, čierna

Kovový botník Tamara, čierna

O tomto produkte:

Vysoký regál na topánky s množstvom miesta. Vzdialenosť medzi poličkami je 22 cm, ideálna pre čižmy, topánky s vysokými podpätkami alebo vysoké tenisky.
Nastaviteľný botník – priehradky z kovovej mriežky ponúkajú dobré držanie všetkých druhov topánok. Je možné ich umiestniť rovno alebo šikmo pre lepšiu stabilitu či vzhľad.
Rozšíriteľný botník – rozšírte tento Kovový botník Tamara, čierna s 3 poličkami o ďalších 5 políc s Kovový m botníkom Tam, čierna . Pomocou spojov, tak získate botník s 8 poličkami na dámske aj pánske topánky.
Využite taktiež stohovanie dvoch botníkov Tamara na seba, ponúkne vám 6 úrovňový regál. Každý botník sa dodáva s 2 spojkami na stohovanie, viď fotografie.

Vysoko kvalitné materiály – políčky na topánky sú zo železných rúrok a kovové mriežky. Materiál s dlhou životnosťou a odolnosťou voči korózii, ponúka ušľachtilý vzhľad.
Jednoduchá montáž –– ilustrovaný návod (slovenský jazyk nie je možné zaručiť) a inbusový kľúč sú súčasťou dodávky a umožňujú jednoduchú a rýchlu montáž stojana na topánky. Nivelačné nožičky vyrovnávajú malé nerovnosti.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – oceľ
Farba – čierna
Rozmer – 74 x 30,5 x 62,5 cm
Šírka – 74 cm
Hĺbka – 30,5 cm
Výška – 62,5 cm
Počet ks v balení – 1

Materiál ocel
Výška 62,5 cm
Počet ks v balení 1
Farba Čierna