Songmics Kovový botník Tammen, Čierna

178.9 €

Materiál Ocel, Výška 220 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Kovový botník Tammen, Čierna

Kovový botník Tammen, Čierna

Botník, regál na topánky s 12 priehradkami, sada z 2 stohovateľných 6stupňových políc na topánky, pre 48 – 60 párov topánok, kov, nastaviteľné mriežkové priehradky, ploché alebo zošikmené, čierna.

Obe dve časti 6 policových botníkov sa dajú navzájom stohovať alebo používať samostatne. Vyhovujú Vám police naplocho alebo zošikma? Je to na vás. Použite oba dva regály na topánky v rôznych miestnostiach alebo ich môžete pripevniť na seba, aby ste docielili priestranný odkladací regál.

Stabilita? Žiadne starosti: Robustný kovový rám a zosilnené tyče zaisťujú dobrú zaťažiteľnosť tohto botníku – každá polička je pri rovnomernom rozložení hmotnosti zaťažiteľná až 10 kg.
Zjednodušená montáž: Čím jednoduchšie, tým lepšie! Nemusíte mať vôbec strach zo zostavovania tohto regálu. Ponúkame vám zrozumiteľný návod, očíslované diely a náradie. Navyše nezabudnite na inštaláciu ochrany proti preklopeniu + nastaviteľné nohy.

Poznámky: Z bezpečnostných dôvodov nainštalujte sadu proti prevráteniu, ak na seba naukladáte niekoľko stojanov. Všetky uvedené nosnosti sa vzťahujú k statickej nosnosti.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – Oceľ
Farba – Čierna
Rozmer – 92,5 x 30,5 x 220 cm
Šírka – 92,5 cm
Hĺbka – 30,5 cm
Výška – 220 cm
Počet ks v balení – 1

Materiál Ocel
Výška 220 cm
Počet ks v balení 1
Farba Čierna