Songmics Látkový botník Rampe, Sivá

49.9 €

Materiál Ocel,Netkaná látka,Plast, Výška 160 cm, Počet ks v balení 1

Songmics Látkový botník Rampe, Sivá

Látkový botník Rampe, Šedá

Látkový botník, 10 radový botník, stojan na topánky 160 x 58 x 28 cm pre cca 27 párov topánok.

Tento botník o veľkosti 28 x 58 x 160 cm pojme 3 páry topánok na každú policu, celkom 27-35 topánok; Športové topánky, papuče atď. – všetko má svoje miesto.

Flexibilné a priestranné: Vďaka odnímateľným policiam je možné uložiť rôzne typy obuvi, ako sú vysoké podpätky aj čižmy; do vrecka na každej strane botníku sa zmestia kefy na topánky, krém na topánky alebo iné drobnosti.

Stabilné a robustné: Kovové rúrky so zosilnenými, vysoko kvalitnými plastovými spojmi dodávajú botníku stabilitu. Každá úroveň môže byť zaťažená až 3 kg. Už žiadne kývanie.

S praktickým obalom na zips, tak, aby ste ochránili svoje veci pred prachom. Nebojte sa zašpinenia políc, pretože sú vodeodolné a ľahko sa čistia vlhkou handričkou.

Jednoduchá montáž: Stačí vložiť všetky rúrky do konektorov a regál je pripravený – Nestrácajte čas zložitou montážou. Stačí nájsť vhodné miesto, napríklad v chodbe, šatni alebo spálni.

Poznámky: Výrobok by mal byť chránený pred priamym slnečným žiarením, inak sa môže skrátiť jeho životnosť. Prosím skladujte na chladnom a suchom mieste, aby ste zabránili plesniam.
– Pri vybaľovaní a montáži produktu nepoužívajte hrubú silu.
– Ak chcete uložiť topánky, členkové topánky, snehule a ďalšie objemné topánky, buď ich položte, alebo pri zostavovaní jednoducho vynechajte poličku alebo dve, čo neovplyvní stabilitu.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – Oceľ,Netkaná látka,Plasť
Farba – Sivá
Rozmer – 58 x 28 x 160 cm
Šírka – 58 cm
Hĺbka – 28 cm
Výška – 160 cm
Počet ks v balení – 1

Materiál Ocel,Netkaná látka,Plast
Výška 160 cm
Počet ks v balení 1
Farba Sivá