Songmics Nástenná polica Richard, Rustikálna hnedá

31.9 €

Materiál MDF,Kov, Výška 15 cm, Počet ks v balení 2

Songmics Nástenná polica Richard, Rustikálna hnedá

Nástenná polica Richard, Set 2 ks, Rustikálna hnedá

Nástenné police, sada 2 ks políc, dekoratívne police, vzhľad dreva, do spální, obývacích izieb, kuchýň, predsiení, nosnosť do 15 kg, 60 x 20 x 7 cm, MDF, vintage hnedočierna.

NADČASOVÉ KÚZLO VINTAGE: Pripadajú vám prázdne steny vo vašom dome príliš nudné a chceli by ste ich naplniť životom? Potom je čas na tieto 2 vintage nástenné police: Farebná kombinácia elegantnej hnedej a nadčasovej čiernej dodá vášmu domovu individuálny nádych.

PRE STABILNÚ PODPORU: Chceli by ste na tieto nástenné police umiestniť vázu s kvetinami alebo svoje obľúbené knihy? Žiadny problém! Každá z týchto políc je vyrobená z vysoko kvalitnej MDF dosky (trieda E1) a robustných železných držiakov a sľubuje dobrú statickú nosnosť (až 15 kg).

Každá polica sa skladá iba z 3 jednotlivých dielov – stačí iba pripevniť MDF dosku k dvom kovovým držiakom pomocou 4 skrutiek a potom policu pripevniť na stenu – hotovo!

Chcete v obývacej izbe alebo v spálni prezentovať obrazy a trofeje? V chodbe na odloženie kľúčov, tašky atď? Alebo v kuchyni na uskladnenie korenia? Všetko je možné! Či už na prezentáciu alebo skladovanie, tieto police sú vždy osvedčeným nástrojom.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – MDF,Kov
Farba – Rustikálna hnedá
Rozmer – 60 x 20 x 15 cm
/>Šírka – 60 cm
Hĺbka – 20 cm
Výška – 15 cm
Počet ks v balení – 2

Materiál MDF,Kov
Výška 15 cm
Počet ks v balení 2
Farba Rustikálna Hnedá