Songmics Plastový botník Valentine, priehľadná

149.9 €

Materiál Polypropylen, ABS Plast, Výška 22 cm, Počet ks v balení 6

Songmics Plastový botník Valentine, priehľadná

Plastový botník Valentine, priehľadná, Set 6 ks

O tomto produkte:

Ste milovníci topánok, ktorí sa chcú tešiť zo svojej zbierky? Potom je tento produkt presne to pravé pre vás. S týmito 6 transparentnými boxmi postavíte svoje obľúbené topánky do pravého svetla a môžete ich riadne a bez prachu uložiť.
Nájdite optimálny zorný uhol: nemáte už prehľad o tom, ktoré topánky sú uložené v krabici na topánky? Vďaka priehľadným skladacím dverám môžete svoje topánky nielen ľahko rozpoznať, ale aj k nim hravo ľahko dostať.
Jednoducho naukladané. Chcete tieto boxy skladovať? Šikovný dizajn, vďaka ktorému sa horné a spodné strany boxov presne zmestia medzi seba, vám umožňuje stabilne stohovať niekoľko boxov zároveň.
Tieto boxy (vnútorná veľkosť: 33,5 × 25,5 × 19 cm) sú vhodné pre topánky do veľkosti 46, či už sa jedná o vysoké tenisky, podpätky alebo členkové topánky. Ďalej sa dodávajú v jednotlivých dieloch. Vďaka zrozumiteľnému návodu ich môžete jednoducho zložiť.
Čo dostanete: 6 stohovateľných boxov na topánky, ktoré sú vyrobené zo zosilneného plastu a majú priehľadné skladacie dvierka.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – Polypropylén, ABS Plast
Farba – priehľadná
Rozmer – 36 x 28 x 22 cm
Šírka – 36 cm
Hĺbka – 28 cm
Výška – 22 cm <br / >Počet ks v balení – 6

Materiál Polypropylen, ABS Plast
Výška 22 cm
Počet ks v balení 6
Farba průhledná