Songmics Taburet Tara s úložným priestorom, Tmavo sivá

18.9 €

Materiál MDF,Polymerní houba, Nosnost 300 kg, Počet ks v balení 1

Songmics Taburet Tara s úložným priestorom, Tmavo sivá

Taburet Tara s úložným priestorom, Tmavo Sivá

Taburet s úložným priestorom, sedacia kocka s vekom, úložný box, skladacia, max. nosnosť 300 kg, 40 L, 38 x 38 x 38 cm, tmavo Sivá

O tomto produkte:

Extra stabilný: Tento taburet s rozmermi 38 x 38 x 38 cm je vyrobený z vysoko kvalitných MDF dosiek. Aj napriek kompaktným rozmerom vznikla stabilná konštrukcia zaťažiteľná až 300 kg (max. statická nosnosť).
Čistý komfort & štýl: Penové polstrovanie s hrúbkou 2,5 cm zaistí pohodlie, priedušný poťah z tmavo šedej imitácie ľanu zaistí pohodlné sedenie.
Malý, ale mohutný: Rozložte tento úložný box, vložte stabilnú základnú dosku a máte k dispozícii 40 litrov na uloženie kníh alebo oblečenia. Zložte taburet, aby ste ušetrili miesto, keď ho práve nepotrebujete.
Jeden taburet, mnoho tvárí: Od prídavnej sedačky v obývacej izbe cez úložný box až po výmenu nočného stolíka v spálni – táto sedačka je skutočným všestranným pomocníkom!
Čo získate: Kompaktný taburet, ktorý má pod vekom ďalší úložný priestor. Nielen, že vám pomôže zbaviť sa neporiadku v chodbe, obývacej izbe alebo spálni, ale tiež dodá vášmu domovu dekoratívny nádych.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – MDF,Polymérna huba
Farba – Tmavo Sivá
Rozmer – 38 x 38 x 38 cm
Šírka – 38 cm
Hĺbka – 38 cm
Výška – 38 cm
Nosnosť – 300 kg

Materiál MDF,Polymerní houba
Nosnost 300 kg
Počet ks v balení 1
Výška 38 cm