Vasagle Botník s výklopnými priehradkami Loebel, Rustikálna hnedá

157.9 €

Materiál Drevotrieska, Výška 120 cm, Počet ks v balení 1

Vasagle Botník s výklopnými priehradkami Loebel, Rustikálna hnedá

Botník s výklopnými priehradkami Loebel, Rustikálna hnedá

Botník s 3 dvierkami, botník s 3 policami, úložný priestor, perfektný pre úzke chodby, obývacia izba, spálňa, 60 × 24 × 120 cm (d × š × v), vintage hnedá.

Malý priestor, veľký nápad: Tento úložný systém maximalizuje vertikálny priestor a súčasne ponúka ľahký prístup k topánkam. Využite vrchnú odkladaciu plochu na odloženie vašich kľúčov alebo vázy s kvetinami – win-win. :

Navrhnuté s 3 dvojitými skladacími zásuvkami, šikovný botník bez problémov, ktorý udrží 18 párov dámskych topánok alebo 12 pánskych topánok; členkové topánky a vysoké podpätky? Nebojte sa, jednoducho odstráňte nastaviteľnú prepážku z každej zásuvky.
Skontrolujte pevnosť: Solídna štruktúra je spojená skrutkami 3 v 1, čím sa zabráni odchýlkam a prasklinám spôsobeným samoreznými skrutkami a zaisťuje jej pevnosť pre nadchádzajúce roky. Súprava proti preklopeniu zlepšuje celkovú stabilitu.
Čo dostanete: 3poschodový botník so skladacími dverami a štíhlym dizajnom pre vašu zbierku topánok, očíslované diely pre ľahkú montáž a jednoduchý spôsob, ako upratať predsieň, spálňu alebo skrinku.

Poznámky – Pripevnite výrobok k stene pomocou priloženej sady proti prevráteniu.
– Vnútorný priestor nie je vhodný pre vysoké topánky.
– Ak chcete botník premiestiť, musíte ho zdvihnúť zo zeme, neťahajte, aby nedošlo k deformácii produktu. – Rustikálna hnedá
Rozmer – 60 x 24 x 120 cm
Šírka – 60 cm
Hĺbka – 24 cm
Výška – 120 cm
Počet ks v balení – 1

Materiál Drevotrieska
Výška 120 cm
Počet ks v balení 1
Farba Rustikálna Hnedá