Vasagle Kôš na bielizeň Key, hnedá / čierna

74.9 €

Materiál Drevotrieska, ocel, Výška 72 cm, Počet ks v balení 1

Vasagle Kôš na bielizeň Key, hnedá / čierna

Kôš na bielizeň Key, hnedá / čierna

O tomto produkte:

Skladujte triedenú bielizeň: Tento kôš na bielizeň má dve vrecká z tkaniny Oxford, ktoré vám pomôžu skladovať posteľnú bielizeň a odevy oddelene alebo triediť bielizeň podľa farieb.
Odkladacia plocha pre dodatočný úložný priestor: Odkladacia plocha tohto koša na bielizeň vám ponúka dodatočný úložný priestor pre umiestnenie kúpeľňových doplnkov alebo čistiacich prostriedkov a aviváži aby ste ich mali vždy po ruke.
Robustná a stabilná: kombinácia robustnej oceľovej konštrukcie a vysoko kvalitné MDF, prepožičiava košu na bielizeň vysokú stabilitu. Nastaviteľné nohy a ochranné diely proti preklopeniu zaisťujú dodatočnú stabilitu.
Jednoducho výsuvné a odnímateľné vrecia na bielizeň: 2 priehradky sú dole podopreté plastovou doskou, aby sa zabránilo preveseniu, možno ich jednoducho vytiahnuť a vďaka suchým zipsom zložiť a prať v práčke
Mnohostranne použiteľný: tento kôš na bielizeň sa dobre hodí do práčovne, kúpeľne alebo spálne. Umiestnite ho tam, kde potrebujete úložný priestor pre vašu bielizeň.

Vlastnosti a parametre:
Materiál – Drevotrieska, oceľ
Farba – hnedá / čierna < br />Rozmer – 73 x 33 x 72 cm
Šírka – 73 cm
Hĺbka – 33 cm
Výška – 72 cm

Materiál Drevotrieska, ocel
Výška 72 cm
Počet ks v balení 1
Farba Hnedá / Čierna